Artan trafik yoğunluğu ve hızı, değişken yol koşullarında far ve aydınlatma sistemlerine olan gereksinimleri gittikçe artırmaktadır. Bu yüksek ihtiyaçları karşılamak için ilk donanımda otomobil üreyicilerinin çoğu, Bosch aydınlatma teknolojisinin yüksek kalite standartlarına güvenmektedir.

Far ayarlarınız yollardan kaynaklanan sarsıntılar sebebiyle bozulabilir veya aracınıza yük binmesi durumunda farlarınız doğru çalışmayabilir. Doğru aydınlatma sürüş güvenliği kadar elektrik sistemlerinin korunması açısından da önem taşımaktadır. Ayrıca, yeni nesil araçlarda far ayarı ancak elektronik test cihazları ile mümkün olabilmektedir. Bu nedenle aydınlatma sisteminizin çeşitli zamanlarda test edilmesi gerekir.

Servisimizde Bosch far ayar test cihazları kullanılarak farlarınızın ayarları yapılabilmektedir. Far ayarlarının yapılmasıyla beraber daha iyi görüş ve sürüş güvenliği sağlanır. Aynı şekilde, sürekli kontrollerle testleri yapılan farlara ek olarak sinyal lambaları, sis farları, gösterge panosu aydınlatmaları ve iç aydınlatmalarının da test edilmesi ve elden geçirilmesi önemlidir. Özellikle uzun yola çıkmadan önce ve doğal olarak gece sürüş güvenliği açısından aracınızın aydınlatma sistemlerinin kontrolünü tavsiye ederiz.

Bosch aydınlatma ürünlerini servisimizde bulabilirsiniz. Bosch aydınlatma ürünleri çeşitli marka ve model araçlar için far, sinyal lambası, stop lambası, ampul çeşitleri, sis ve çalışma lambalarını kapsamaktadır.