Aracın; Borç, haciz, rehin, trafik para cezaları, geçmiş bilgileri rapor edilir. Satıcının izin vermesi halinde yol sürüş testi, rampa üzerinde alt gövde kontrolleri, Bosch kontrol cihazları ile arıza tespit raporları hazırlanır. Raporlar sadece aracı satın almak isteyen kişiye teslim edilir. Satıcıya bu bilgiler verilmez. Oto ekspertiz, tüm dünyadaki ekspertiz hizmetleri gibi sadece bilgi amaçlıdır. Raporlamalar aracın o anki durumunu analiz eder ve servisimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ekspertiz araç bakım muğla oto zafer tamir 2. el

Ekspertiz İncelemeler

Dış Aksamlar
Boya
Kaporta
Alt Aksamlar
Camlar
Elektrik Aksamlar
İç Aksamlar
Temizlik Durumu
Motor Aksamlar
Yol Testi (Satıcının izni dahilinde)
Oto Ekspertiz olarak neleri yapmıyoruz

Ekspertiz edilen araçta su kaçağı varsa, bu su kaçağı rapor edilir ama ne kadar masraf çıkartabileceği, kaçağın önemi ve diğer bilgiler oto ekspertiz kapsamında değildir. Servisimizin ekspertiz ettiği aracın kesinlikle ileride arıza ve problem çıkarmayacağı anlamına gelmez. Aracın o anki görülen hataları kontrol edilir ve rapor edilir. Oto ekspertiz, aracın mevcut durumu hakkında sizi bilgilendirir, hiçbir şekilde verilen rapordan sorumlu tutulamaz.

Sorumluluklarımız

Oto ekspertiz sadece bilgi amaçlıdır. Aracın genel durumunu kontrol ederiz ve alıcıya bilgi veririz. Ekspertiz edilen aracın yaşı, iç ve dış yıpranmaları, boya, kaporta durumu, mekanik değişimleri kontrol edilir. Problemler ve hatalar tespit edilir, alıcının satın alacağı araca değerinden fazla bedel ödemesinin önüne geçilir.Servisimiz çıkan rapor sonucundan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Oto eksper danışmadan 2.el araç almayın!

Satın aldığınız araca değerinin üstünde bedel ödemezsiniz.
Hasar, kaza ve arızaları hakkında güvenilir bilgiye ulaşırsınız.
Tam ekspertizi yapılmış 2.el araç sahibi olursunuz
Araca ait trafik ve vergi borçlarından haberdar olursunuz
Aracın orjinal ve değişen parçalarını öğrenirsiniz
Bu gibi sebeplerden dolayı Oto Zafer Bosch Car Service’ye danışmadan 2.el araç satın almayın!